Rekomendacje

Współpracę z Gosią zaczęłam rok po tym, jak wystartowałam ze swoim biznesem. Biznes się kręcił, (a nawet hulał), ale ja czułam, że działam jednak trochę na wariata i brakuje mi spójnej wizji mojej marki. Z perspektywy czasu uważam, że trafiłam do Gosi w najlepszym możliwym momencie, bo bardzo poukładało mi to w głowie jak chce dalej działać i jak się komunikować. Praca nie zawsze była lekka, a pytania zadawane przez Gosię nie raz sprawiały, że skóra na plecach wywraca mi się na lewą stronę, ale...  efekt końcowy był tego wart. Mając jasną wizję tego jaką markę chce się zbudować dużo łatwiej dobrać właściwe działania i narzędzia - i to nawet te wizualne. Sama byłam zaskoczona, jak bardzo strategia marki wypracowana podczas konsultacji z Gosią przydała mi się podczas... tworzenia identyfikacji wizualnej mojej marki.
Ola Foryś
Jest moc! Po konsultacjach z Wardaszką wyszłam z jasną i konkretną wizją mojej marki. Wiem, z kim chcę pracować i jakie efekty osiągać. Do kogo mówić i o czym. Wiem, jakie nowe produkty chce stworzyć i jak odpowiadać na bolączki moich klientek. Bardzo mi to poukładało w głowie i ułatwiło proces podejmowania decyzji. Moim problemem jest to, że mam za dużo pomysłów i często nie wiem, w co ręce włożyć. Opracowanie wizji i misji dla firmy bardzo porządkuje ten kreatywny bałagan w mojej głowie. A jednocześnie dodaje energii do działania. W momencie, kiedy robi się pod górkę - mogę wrócić do naszej tablicy z notatkami i poczuć sens tego, co robię. Przez konsultacjami miałam trochę obawę, czy to mi się na pewno przyda. Ja sama z siebie sporo rozmyślam o mojej misji, miałam dość dobrze nakreśloną personę idealnej klientki. Ale okazuje się, że w pojedynkę, nawet z pomocą mądrych książek robi się to tak na pół gwizdka. Owszem, coś tam wiesz. czasem miewasz przebłysk geniuszu - ale jest to rozproszone, niekompletne. Pomoc specjalistki pomaga przenieść myślenie o swojej marce na totalnie inny poziom. A to się przekłada i na obsługę klientów, i na pisanie newsletterów i postów na Instagram, i na tworzenie nowych produktów.  Bardzo polecam!
Dominika Dzikowska
Prowadzę firmę. Warto byłoby w niej działać strategicznie. Talentów strategicznych mi brak. Na szczęście jest Małgorzata! Gosia wzięła mnie pod swoje skrzydła i pomogła mi uporządkować moje działania strategiczne. Zaczęło się od analizy i zadania domowego. Dostałem dokładny opis tego jak mam porozmawiać z moimi klientami i z moją społecznością. Mając te informacje Gosia pomogła mi określić jakie kolejne kroki warto abym zrobił w mojej firmie. I to na wielu poziomach. Były zadania proste, jak zmiany w menu na stronie. Były trudniejsze, jak przeprojektowanie tego jak się komunikuję. Gosia poradziła mi też jak oceniać potencjalne współprace, w które wchodzę, aby nie zaburzać wizerunku mojej marki. Wszystko to z ogromnym spokojem, z ciepłym humorem i uśmiechem. Najlepsze jest to, że już teraz odczuwam pierwsze pozytywne efekty zmian wprowadzonych dzięki naszej współpracy. A wciąż pracuję nad kolejnymi. Jeżeli zastanawiasz się czy warto pracować z Gosią, to czas przestać się zastanawiać i jak najszybciej umówić się z nią na spotkanie! Serdecznie polecam!
Dominik Juszczyk
Bardzo żałuję, że trafiłam tak późno na Małgorzatę. W internecie jestem od kilku lat, ale ostatni okres czułam, że muszę coś zmienić, ale nie wiedziałam jak. Oczywiście przez cały czas mojej stagnacji, kupowałam kursy, ebooki, które miały mi pomóc w rozwoju firmy i bloga, jednak bezskutecznie. Dopiero ona, potrafiła spiąć moje pomysły i zweryfikować i zmotywować do realizacji.
Elwira Rogoda
[...] Spotykałyśmy się raz w tygodniu na kilku godzinne sesje, w trakcie których odkrywałam kawałek po kawałku moją misję, wizję, wartości i grupę docelową. Warsztaty z Małgorzatą bardzo pomogły mi w odnalezieniu tego, czego tak naprawdę chcę. Przełożyło się to na wygląd mojej strony internetowej, komunikację w mediach społecznościowych i wprowadziło dużo spokoju i harmonii do mojej głowy. Bardzo Wam polecam współpracę z Małgorzatą!
Kasia Krzywicka
Lubię chodzić po górach, a zanim wyruszę na szlak, skrzętnie analizuję różne możliwości. Szczyt jest jeden, ale możliwości wejścia wiele, no i co teraz - czy wybrać całkiem łagodny żółty, czy trochę trudniejszy niebieski, który przechodzi w zielony? A może jednak czerwony, który najpierw jest super stromy, ale szybko pozwala się cieszyć pięknymi widokami? O pracy z Małgorzatą nad strategią mojej myślę z perspektywy czasu właśnie jak o wyborze szlaku, tylko z bardzo doświadczonym przewodnikiem górskim. Najpierw wybrałyśmy jeden konkretny szczyt, na który powinnam się wspinać, a potem wybrałyśmy najlepszy dla mnie szlak. Małgorzata wzięła pod uwagę to, że lubię spokojnie podziwiać widoki, nie boję się ciężkiej wspinaczki, ale też nie chcę jej przez całą drogę. Powstała z tego jasna i konkretna mapa, która jest dla mnie z jednej strony oparciem, a z drugim przewodnikiem, gdy się pogubię. Bardzo długo w swoim biznesie znałam CO i DLACZEGO, jednak nie potrafiłam tego w kilku słowach wyrazić. A już totalnie nie miałam pojęcia, JAK. Teraz to wiem i czuję nie tylko klarowność, ale i ogromną ulgę. Uwielbiam Małgorzatę za jej ogromną wiedzę, umiejętność kwestionowania branżowych „prawd objawionych” i doskonałe poczucie humoru. I za brontozaury, oczywiście!
Emilia Wojciechowska
Talenty łączą ludzi. Z Gosią połączyło nas myślenie strategiczne. Kiedy usłyszałem Gosię w jednym z podcastów pomyślałem, że tak - to ten sposób myślenia, to ta osoba, z którą ja chcę współpracować. I tak pierwszą okazją stało się stworzenie strategii marki dla agencji rekrutacyjnej Talent Place, gdzie odpowiadałem za branding strategiczny. To, co było dla mnie najbardziej cenne we wsółpracy to ciągłe poszerzanie mojej perspektywy - na rynek, na biznes, ale przede wszystkim na ludzi. Przeprowadziliśmy z Gosią proces badawczy i strategiczny w duchu Design Thinking, w efekcie którego powstała strategia z sukcesem realizowana do dzisiaj. Komu polecam współpracę z Gosią? Przede wszystkim ludziom z otwartą głową, którzy szukają eksperta, z którym będą mogli znaleźć rozwiązanie nawet na nabjbardziej złożone wyzwania biznesowe.
Bartosz Furtak
Creative Strategist  - Employer Branding Institute
Prowadzę firmę we Francji, ale działam na rynkach B2B całego świata. Małgosię znalazłam poprzez jej podcast Marki Testowane na ludziach. Dzięki niej, w mojej głowie zapanował porządek i moja strategia marketingowa i plan komunikacji wreszcie zaczął mieć sens. Oprócz strategii, Małgosia pomogła mi wyartykułować rzeczy, które do tej pory wydawały mi się oczywiste, a których nie umiałam wykorzystać w komunikacji. Nowe DNA firmy, spójna grupa docelowa i nowe logo które w dużo lepszy sposób komunikuje nasza WHAT i WHY. A wszystko to w duchu odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Polecam Małgosię wszystkim kreatywnym przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy w stworzeniu marki i planu działania.
Iza Faucheux
Miałem okazję współpracować z Małgosią w ramach projektu Młodzieżowej Akademii Biznesu i Przedsiębiorczości organizowanego przez fundację Digital University. Małgosia okazała się nie tylko ogromnym wsparciem merytorycznych ale i duchowym. Jest świetnych fachowcem w kreowaniu marki z wykorzystaniem metod projektowych skoncentrowanych na potrzebach ludzi, w tym design thinking. Małgosia jest bardzo pozytywnym człowiekiem, z mnóstwem energii do działania i pomysłów. W swojej pracy przełamuje stereotypy i bariery, łączy różne światy i ich potrzeby, co jest niezwykle ważne i potrzebne. Współpraca z Małgosią to ogromna przyjemność i gwarantowany efekt! Polecam 🙂
Rafał Kamiński
Innovation Project Manager  - Santander Bank