Rekomendacje

Prowadzę firmę. Warto byłoby w niej działać strategicznie. Talentów strategicznych mi brak. Na szczęście jest Małgorzata! Gosia wzięła mnie pod swoje skrzydła i pomogła mi uporządkować moje działania strategiczne. Zaczęło się od analizy i zadania domowego. Dostałem dokładny opis tego jak mam porozmawiać z moimi klientami i z moją społecznością. Mając te informacje Gosia pomogła mi określić jakie kolejne kroki warto abym zrobił w mojej firmie. I to na wielu poziomach. Były zadania proste, jak zmiany w menu na stronie. Były trudniejsze, jak przeprojektowanie tego jak się komunikuję. Gosia poradziła mi też jak oceniać potencjalne współprace, w które wchodzę, aby nie zaburzać wizerunku mojej marki. Wszystko to z ogromnym spokojem, z ciepłym humorem i uśmiechem. Najlepsze jest to, że już teraz odczuwam pierwsze pozytywne efekty zmian wprowadzonych dzięki naszej współpracy. A wciąż pracuję nad kolejnymi. Jeżeli zastanawiasz się czy warto pracować z Gosią, to czas przestać się zastanawiać i jak najszybciej umówić się z nią na spotkanie! Serdecznie polecam!
Dominik Juszczyk
Miałem okazję współpracować z Małgosią w ramach projektu Młodzieżowej Akademii Biznesu i Przedsiębiorczości organizowanego przez fundację Digital University. Małgosia okazała się nie tylko ogromnym wsparciem merytorycznych ale i duchowym. Jest świetnych fachowcem w kreowaniu marki z wykorzystaniem metod projektowych skoncentrowanych na potrzebach ludzi, w tym design thinking. Małgosia jest bardzo pozytywnym człowiekiem, z mnóstwem energii do działania i pomysłów. W swojej pracy przełamuje stereotypy i bariery, łączy różne światy i ich potrzeby, co jest niezwykle ważne i potrzebne. Współpraca z Małgosią to ogromna przyjemność i gwarantowany efekt! Polecam 🙂
Rafał Kamiński
Innovation Project Manager  - Santander Bank
Prowadzę firmę we Francji, ale działam na rynkach B2B całego świata. Małgosię znalazłam poprzez jej podcast Marki Testowane na ludziach. Dzięki niej, w mojej głowie zapanował porządek i moja strategia marketingowa i plan komunikacji wreszcie zaczął mieć sens. Oprócz strategii, Małgosia pomogła mi wyartykułować rzeczy, które do tej pory wydawały mi się oczywiste, a których nie umiałam wykorzystać w komunikacji. Nowe DNA firmy, spójna grupa docelowa i nowe logo które w dużo lepszy sposób komunikuje nasza WHAT i WHY. A wszystko to w duchu odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Polecam Małgosię wszystkim kreatywnym przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy w stworzeniu marki i planu działania.
Iza Faucheux
Gosia pracowała z nami przy 2 projektach: rebrandingu opakowań misia Whisbear i przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu: leniwca E-Izzy. To była bardzo owocna współpraca, bo Gosia ma nie tylko zmysł strategiczny, ale i umiejętność zarządzania projektem marketingowym od A do Z. Jeśli szukasz freelancera-profesjonalisty i pasjonata marek - polecam Ci Gosię.
Zuzanna Sielicka-Kalczyńska
CEO  - Whisbear
Małgosia pomagała mi wybrać kierunek rozwoju mojej firmy.  Z wielu możliwości które rozważałam zwróciła uwagę na potencjał projektowania i sprzedaży zabawek dla dziecięcych w duchu gender-free. Jest autorką strategii mojej marki i służy wsparciem przy skomplikowanym wdrożeniu. Pomaga praktycznie na każdym etapie - od pomysłu, przez wdrażanie produktu, współpracę z podwykonawcami. Bardzo doceniam jej zaangażowanie i fachową pomoc. Polecam pracę z Małgosią ponieważ uważam że jest fachowcem w swojej dziedzinie, potrafi popatrzeć na firmę z zupełnie innej perspektywy niż przedsiębiorca i daje celne wskazówki.  Ponadto ma świetne podejście do ludzi, potrafi zbudować zespół, praca z nią jest zwyczajnie przyjemna, a efekty dają satysfakcję. Małgosia jest też osobą otwartą, ma wiedzę i doświadczenie wykraczające poza branżę "marketing, reklama" . Jest sobą która pomaga budować markę, a jej znajomość rynku, trendów oraz intuicja w kwestii kierunków rozwoju jest bardzo pomocna. Cieszę się że to Małgosia pomagała mi w rozwoju marki i że mogłam z nią pracować.
Agata Doroszewska-Curzytek