Rekomendacje

Prowadzę firmę. Warto byłoby w niej działać strategicznie. Talentów strategicznych mi brak. Na szczęście jest Małgorzata! Gosia wzięła mnie pod swoje skrzydła i pomogła mi uporządkować moje działania strategiczne. Zaczęło się od analizy i zadania domowego. Dostałem dokładny opis tego jak mam porozmawiać z moimi klientami i z moją społecznością. Mając te informacje Gosia pomogła mi określić jakie kolejne kroki warto abym zrobił w mojej firmie. I to na wielu poziomach. Były zadania proste, jak zmiany w menu na stronie. Były trudniejsze, jak przeprojektowanie tego jak się komunikuję. Gosia poradziła mi też jak oceniać potencjalne współprace, w które wchodzę, aby nie zaburzać wizerunku mojej marki. Wszystko to z ogromnym spokojem, z ciepłym humorem i uśmiechem. Najlepsze jest to, że już teraz odczuwam pierwsze pozytywne efekty zmian wprowadzonych dzięki naszej współpracy. A wciąż pracuję nad kolejnymi. Jeżeli zastanawiasz się czy warto pracować z Gosią, to czas przestać się zastanawiać i jak najszybciej umówić się z nią na spotkanie! Serdecznie polecam!
Dominik Juszczyk
Miałem okazję współpracować z Małgosią w ramach projektu Młodzieżowej Akademii Biznesu i Przedsiębiorczości organizowanego przez fundację Digital University. Małgosia okazała się nie tylko ogromnym wsparciem merytorycznych ale i duchowym. Jest świetnych fachowcem w kreowaniu marki z wykorzystaniem metod projektowych skoncentrowanych na potrzebach ludzi, w tym design thinking. Małgosia jest bardzo pozytywnym człowiekiem, z mnóstwem energii do działania i pomysłów. W swojej pracy przełamuje stereotypy i bariery, łączy różne światy i ich potrzeby, co jest niezwykle ważne i potrzebne. Współpraca z Małgosią to ogromna przyjemność i gwarantowany efekt! Polecam 🙂
Rafał Kamiński
Innovation Project Manager  - Santander Bank
Prowadzę firmę we Francji, ale działam na rynkach B2B całego świata. Małgosię znalazłam poprzez jej podcast Marki Testowane na ludziach. Dzięki niej, w mojej głowie zapanował porządek i moja strategia marketingowa i plan komunikacji wreszcie zaczął mieć sens. Oprócz strategii, Małgosia pomogła mi wyartykułować rzeczy, które do tej pory wydawały mi się oczywiste, a których nie umiałam wykorzystać w komunikacji. Nowe DNA firmy, spójna grupa docelowa i nowe logo które w dużo lepszy sposób komunikuje nasza WHAT i WHY. A wszystko to w duchu odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Polecam Małgosię wszystkim kreatywnym przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy w stworzeniu marki i planu działania.
Iza Faucheux
Gosia pracowała z nami przy 2 projektach: rebrandingu opakowań misia Whisbear i przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu: leniwca E-Izzy. To była bardzo owocna współpraca, bo Gosia ma nie tylko zmysł strategiczny, ale i umiejętność zarządzania projektem marketingowym od A do Z. Jeśli szukasz freelancera-profesjonalisty i pasjonata marek - polecam Ci Gosię.
Zuzanna Sielicka-Kalczyńska
CEO  - Whisbear
Małgosia pomagała mi wybrać kierunek rozwoju mojej firmy.  Z wielu możliwości które rozważałam zwróciła uwagę na potencjał projektowania i sprzedaży zabawek dla dziecięcych w duchu gender-free. Jest autorką strategii mojej marki i służy wsparciem przy skomplikowanym wdrożeniu. Pomaga praktycznie na każdym etapie - od pomysłu, przez wdrażanie produktu, współpracę z podwykonawcami. Bardzo doceniam jej zaangażowanie i fachową pomoc. Polecam pracę z Małgosią ponieważ uważam że jest fachowcem w swojej dziedzinie, potrafi popatrzeć na firmę z zupełnie innej perspektywy niż przedsiębiorca i daje celne wskazówki.  Ponadto ma świetne podejście do ludzi, potrafi zbudować zespół, praca z nią jest zwyczajnie przyjemna, a efekty dają satysfakcję. Małgosia jest też osobą otwartą, ma wiedzę i doświadczenie wykraczające poza branżę "marketing, reklama" . Jest sobą która pomaga budować markę, a jej znajomość rynku, trendów oraz intuicja w kwestii kierunków rozwoju jest bardzo pomocna. Cieszę się że to Małgosia pomagała mi w rozwoju marki i że mogłam z nią pracować.
Agata Doroszewska-Curzytek
Talenty łączą ludzi. Z Gosią połączyło nas myślenie strategiczne. Kiedy usłyszałem Gosię w jednym z podcastów pomyślałem, że tak - to ten sposób myślenia, to ta osoba, z którą ja chcę współpracować. I tak pierwszą okazją stało się stworzenie strategii marki dla agencji rekrutacyjnej Talent Place, gdzie odpowiadałem za branding strategiczny. To, co było dla mnie najbardziej cenne we wsółpracy to ciągłe poszerzanie mojej perspektywy - na rynek, na biznes, ale przede wszystkim na ludzi. Przeprowadziliśmy z Gosią proces badawczy i strategiczny w duchu Design Thinking, w efekcie którego powstała strategia z sukcesem realizowana do dzisiaj. Komu polecam współpracę z Gosią? Przede wszystkim ludziom z otwartą głową, którzy szukają eksperta, z którym będą mogli znaleźć rozwiązanie nawet na nabjbardziej złożone wyzwania biznesowe.
Bartosz Furtak
Creative Strategist  - Employer Branding Institute